BUD Clerk of Air Freight

Panalpina
Date:19-Nov-2019
Location: Budapest, Hungary
Description:
Req ID: 160356
Job Function: Air Freight
Full-Time/Part-Time: Full-time
Contract Type: Permanent
Job Level: Professional
Fiatal, barátságos és lendületes csapatunkba keresünk angolul folyékonyan beszélő, lelkes munkatársat!

A Panalpina, a világ egyik vezető szállítmányozási- és logisztikai szolgáltatója, magas színvonalon teljesíteni képes munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Légi szállítmányozási ügyintéző

Feladataid lesznek:

* Légi szállítmányokkal kapcsolatos teljeskörű ügyintézés

* Ügyfelekkel, légitársaságokkal, handling agent-ekkel, társosztályokkal és külföldi társirodákkal való napi szintű kapcsolattartás

* Kimenő számlák kiállítása, bejövő számlák ellenőrzése

* Teljeskörű ügyfélszolgálati tevékenység ellátása

* Szállítmányokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, kimutatások készítése

* Reklamációk kezelése

Elvárásaink a munkakör betöltéséhez:

* Minimum középfokú végzettség

* Légi szállítmányozásban szerzett minimum egy éves tapasztalat

* Folyékony, aktív használatban lévő angol nyelvtudás, amely az állásinterjún tesztelésre kerül

* MS Office (főként Word, Excel) ismeret

* Kiemelkedő problémamegoldó- és szervezőkészség

* Stressztűrő személyiség

* Szolgáltatói szemlélet

* Csapatszellem és együttműködési készség

* Precíz, önálló munkavégzés

* Jó kommunikációs készség

* Talpraesett, proaktív személyiség

Amit kínálunk cserébe:

* Versenyképes jövedelmet, vonzó egyéb juttatásokat (rekreáció, egészségmegőrzés)

* Nemzetközi kapcsolatok építésének lehetőségét

* Folyamatos szakmai fejlődést

* Emberközpontú vállalati kultúrát, támogató munkahelyi légkört

* Aktív közösségi életet, jó hangulatot és egy összetartó csapatot

Jelentkezésed a következő linken várjuk: https://bit.ly/2VAQOqC